Firmamız Çalışkanlar Alüminyum 1983 yılından bugüne hedeflerine ulaşırken iki kavramdan hiçbir zaman taviz vermemiştir. Sürekli büyüme ve başarılı olma isteği. Firmamızın temel ilkeleri kalite, müşteri memnuniyeti ve güvendir. Çalışkanlar Alüminyum satış ve satış sonrası vermiş olduğu teknik hizmet ve destek ile daima kalite ve güvenin simgesi olmuştur. Firmamız en son teknolojiyi kullanabilen bir makine parkında üretimini gerçekleştirmektedir. Deneyimli üretim ekibi ve teknik kadrosuyla dünya stanartlarında üretim kapasitesine sahiptir.

Çalışkanlar Alüminyum ürün kalitesini profesyonel servis ekibi ile yapmaktadır. Firmamız 1983 yılında Alüminyum Doğrama ile sektöre girmiş olup, 1989 yılında PVC pencere montaj bayiliği ve 1996 yılında PVC Pencere üretici bayii sıfatı ile sektöründeki yerini daha ileriye taşımaya devam etmektedir.

Müşterilerine daha iyi ve daha kaliteli hizmet etmeyi ilke edinen firmamız Avrupa'nın önde gelen REHAU PVC PENCERE, KIS BAHÇESİ ve MOTORLU PANJUR üretimleri ile müşterilerimize daha iyi hizmet sunmaya devam etmektedir.

 


The Copyright © 2015  Çalışkanlar Alüminyum
Designed by CYD Business TR v.10.Plus